Magnolia.md
Comandă Online, Comod, Calitativ și Foarte Gustos!
+373
79920695
Menu
Front Menu
Torturi la Comandă
Torturi pentru COPII
Torturi pentru ADULȚI
Torturi de NUNTĂ
Torturi pentru BOTEZ
Torturi DRIP, Naked
Torturi CORPORATIVE
UMPLUTURI Torturi la Comandă
Creează Tort cu DESIGN PERSONAL
CANDY BAR, Fourchette Dulce
CATERING, Fourchette Sarat
COLACI la Comandă
Întrebări Frecvente
Produse de Patiserie
Torturi
Prăjituri
Macarons
Biscuiți
Plăcinte
Colaci
Catering
Candy Bar
Pannetone, Pască
Produse de POST
Flori, Surprize
Flori, Buchete
Seturi Surprize
Coșuri cu Fructe
Lădițe Cadou
Baloane cu Heliu
Bauturi Răcoritoare
Băuturi Alcoolice
Jucării de Pluș
Lumânări
Toppere
Felicitări
Producere, Livrare
Plata și Reducerile
Producerea Magnolia
Livrare și Colectare
Întrebări Fregvente
Umplutura Torturilor la Comandă
Opinia Clienților Noștri
Contact și Grafic
Colaborare Corporativă, Furnizor
Drip
Search
Filtre
-Acoperire-
Frișcă (de la 440 Lei/kg)
Icing (de la 520 Lei/kg)
Ciocolată Naturală (de la 550 Lei/kg)
Ciocolată cu Efect de Pudră (de la 580 Lei/kg)
Naked (Neacoperit) (de la 440 Lei/kg)
-Tags-
1 an
2 ani
3 ani
8 Martie
Alb
Albastru
Angry Birds
Anul Nou
Autovehicule, Masini
Avion
Baby Boss
Barcelona
Batman
Ben 10
Botez
Carte
Case, Blocuri
Ceas
Chanel
Clouni, Circ
Coroană
Cosmetica, MAC
Costum, Uniforma
Dinosaur
Doctor
Drip
Efect antigravitatie, cascada 3D
Elefant
Familie, Mama, Tata
Flori Naturale
Fluturi
Fotbal, Hockey, Basketball, Sport
Frozen, Anna, Elsa, Olaf
Fructe
Galben
Geanta
Gender Party
Hello Kitty
Hulk
Inel
Inginer, Constructor, Arhitect, Construcții
Inimă
Iron Man
Jack Daniels, Bauturi
Lego
Little Pony
LoL
M&M
Macarons
Mașa și Ursul
McQueen
Mickey Mouse
Minecraft
Minge
Minions
Minnie Mouse
Muzica, Dans
Naked, Neacoperit
Nasi, Nanasi, Cumatri
Negru
Ninja Turtles
Pantofi, Încălțăminte
Papușă, Barbie
Paw Patrol
Peppa Pig
Pictat Manual
Pirați
Pisici, Cîini, Garfield
Portocaliu
Poza Printată
Prințesele Disney
Real Madrid
Regele Leu
Roblox
Roșu
Roz Pink
Sofia
Spider Man
Sponge Bob
Stele, Cosmos
Stitch
Superman
Telefoane, Bani, Dolari, Euro
Topper
Tradiții Populare
Transformers
Unicorn
Ursuleț
Valentine's Day
Verde
Wednesday
Winnie the Pooh
-Tags-
1 an
8 Martie
Alb
Albastru
Autovehicule, Masini
Avion
Botez
Coroană
Drip
Empty (1322)
Familie, Mama, Tata
Flori Naturale
Fotbal, Hockey, Basketball, Sport
Fructe
Galben
Hulk
Inimă
Iron Man
Jack Daniels, Bauturi
LoL
Macarons
Minnie Mouse
Naked, Neacoperit
Nasi, Nanasi, Cumatri
Negru
Papușă, Barbie
Paw Patrol
Pisici, Cîini, Garfield
Portocaliu
Poza Printată
Roz Pink
Spider Man
Telefoane, Bani, Dolari, Euro
Topper
Tradiții Populare
Transformers
Ursuleț
Valentine's Day
Verde
-Nivele-
1 Nivel comestibil
2 Nivele comestibile
3 Nivele comestibile
4 Nivele comestibile
Filtre
-Tags-
1 an
2 ani
3 ani
8 Martie
Alb
Albastru
Angry Birds
Anul Nou
Autovehicule, Masini
Avion
Baby Boss
Barcelona
Batman
Ben 10
Botez
Carte
Case, Blocuri
Ceas
Chanel
Clouni, Circ
Coroană
Cosmetica, MAC
Costum, Uniforma
Dinosaur
Doctor
Drip
Efect antigravitatie, cascada 3D
Elefant
Empty (1322)
Empty (611)
Empty (612)
Empty (649)
Familie, Mama, Tata
Flori Naturale
Fluturi
Fotbal, Hockey, Basketball, Sport
Frozen, Anna, Elsa, Olaf
Fructe
Galben
Geanta
Gender Party
Hello Kitty
Hulk
Inel
Inginer, Constructor, Arhitect, Construcții
Inimă
Iron Man
Jack Daniels, Bauturi
Lego
Little Pony
LoL
M&M
Macarons
Mașa și Ursul
McQueen
Mickey Mouse
Minecraft
Minge
Minions
Minnie Mouse
Muzica, Dans
Naked, Neacoperit
Nasi, Nanasi, Cumatri
Negru
Ninja Turtles
Pantofi, Încălțăminte
Papușă, Barbie
Paw Patrol
Peppa Pig
Pictat Manual
Pirați
Pisici, Cîini, Garfield
Portocaliu
Poza Printată
Prințesele Disney
Real Madrid
Regele Leu
Roblox
Roz Pink
Roșu
Sofia
Spider Man
Sponge Bob
Stele, Cosmos
Stitch
Superman
Telefoane, Bani, Dolari, Euro
Topper
Tradiții Populare
Transformers
Unicorn
Ursuleț
Valentine's Day
Verde
Wednesday
Winnie the Pooh
-Acoperire-
Ciocolată Naturală (de la 550 Lei/kg)
Ciocolată cu Efect de Pudră (de la 580 Lei/kg)
Frișcă (de la 440 Lei/kg)
Icing (de la 520 Lei/kg)
Naked (Neacoperit) (de la 440 Lei/kg)
Orar Zilnic 08-22:00
Certificat de
Calitate
Plata
la Livrare/Online
Preț de
Producător
Lista
UMPLUTURILOR
Livrare
Chișinău 95 Lei sau GRATUIT de la 1500 lei
Mașină Frigorifică
În afara orașului:
9 lei/km
Întrebări Frecvente
Tort 76541
470 lei/kg
1484 Lei
?
2.5 kg
Tort 81242
490 lei/kg
1360 Lei
?
2 kg
Tort 66231
480 lei/kg
1200 Lei
?
2 kg
Tort 63905
470 lei/kg
1162 Lei
?
2 kg
Tort 65016
470 lei/kg
905 Lei
?
1.5 kg
Tort 93763
485 lei/kg
1991.5 Lei
?
3.5 kg
Tort 71631
470 lei/kg
1824 Lei
?
3 kg
Tort 66463
470 lei/kg
880 Lei
?
1.5 kg
Tort 66885
480 lei/kg
1147 Lei
?
2 kg
Tort 64842
490 lei/kg
735 Lei
1.5 kg
Tort 83900
460 lei/kg
1678 Lei
?
2.5 kg
Tort 79202
485 lei/kg
1752 Lei
?
3 kg
Tort 78927
480 lei/kg
1242 Lei
?
2 kg
Tort 75696
460 lei/kg
7570 Lei
?
14.5 kg
Tort 69237
460 lei/kg
735 Lei
?
1.5 kg
Tort 66894
470 lei/kg
705 Lei
1.5 kg
Tort 66464
470 lei/kg
750 Lei
?
1.5 kg
Tort 66462
470 lei/kg
870 Lei
?
1.5 kg
Tort 66344
480 lei/kg
720 Lei
1.5 kg
Tort 65597
460 lei/kg
795 Lei
?
1.5 kg
Tort 64875
490 lei/kg
980 Lei
2 kg
Tort 40021
455 lei/kg
809.5 Lei
?
1.5 kg
Tort 128416
470 lei/kg
994 Lei
?
2 kg
Tort 126813
470 lei/kg
1187 Lei
?
2 kg
Tort 117321
470 lei/kg
1119 Lei
?
2 kg
Tort 107308
470 lei/kg
1140 Lei
?
2 kg
Tort 106491
470 lei/kg
1340 Lei
?
2 kg
Tort 101798
480 lei/kg
1092 Lei
?
2 kg
Pagini
1
2
3
4
5
6
următor ›
ultima »
Verifică Lista UMPLUTURILOR
Dacă doriți design care nu l-ați găsit în catalogul nostru:
Coșul tău este gol
Verificați meniul nostru