Opinia Clientilor Noștri

2026-06-02
5
Olga C. Sunt foarte mulțumita de calitatea serviciilor. Totul a fost executat perfect, de la plasarea comenzii și discutarea tuturor detaliilor până la livrare și calitatea produselor. Mulțumesc întregii echipe pentru munca depusă și pentru că ne-ați ajutat să facem sărbătoarea noastră dulce și frumoasă! Mulțumiri speciale lui Renat, care este mereu răbdător și atent!
2026-06-01
5
Bianca M. O experiență nouă și delicioasă. Mulțumim pentru timpul acordat pentru această comandă specială.
2026-06-01
5
Maria C. Tорт был очень красивый, вкусный и свежий из хороших продуктов. Спасибо большое за работу, оформление и принятие заказов на высшем уровне! Очень вежливые сотрудники.
2026-05-30
5
Valeria S. 100 din 100. Cel mai gustos tort. Revenim a doua oară la serviciile Dumneavoastră și suntem mulțumiți.
2026-05-28
5
Maria R. Mulțumită de tot, începând cu discuția și receptivitatea operatorilor și până la produsul final livrat. Gustos și frumos!
2026-05-28
5
Dumitru S. Sunt foarte mulțumită că V-am descoperit. Cu siguranță, o să apelez și pe viitor la serviciile voastre și Vă recomand tuturor prietenilor și colegilor.
2026-05-27
5
Iurie B. Totul a la cel mai înalt nivel (Candy Bar, torta, gustul, livrarea, etc.). Vă mulțumesc enorm!
Opinia Clientilor Nostri


Iti multumim că alegi Magnolia. Te rugăm să apreciezi experienta ta

Coșul tău este gol
Verificați meniul nostru