Magnolia.md
Comandă Online, Comod, Calitativ și Foarte Gustos!
+373
79920695
Menu
Front Menu
Torturi la Comandă
Torturi pentru COPII
Torturi pentru ADULȚI
Torturi de NUNTĂ
Torturi pentru BOTEZ
Torturi DRIP, Naked
Torturi CORPORATIVE
UMPLUTURI Torturi la Comandă
Creează Tort cu DESIGN PERSONAL
CANDY BAR, Fourchette Dulce
CATERING, Fourchette Sarat
COLACI la Comandă
Întrebări Frecvente
Produse de Patiserie
Torturi
Prăjituri
Macarons
Biscuiți
Plăcinte
Colaci
Catering
Candy Bar
Pannetone, Pască
Produse de POST
Flori, Surprize
Flori, Buchete
Seturi Surprize
Coșuri cu Fructe
Lădițe Cadou
Baloane cu Heliu
Bauturi Răcoritoare
Băuturi Alcoolice
Jucării de Pluș
Lumânări
Toppere
Felicitări
Producere, Livrare
Plata și Reducerile
Producerea Magnolia
Livrare și Colectare
Întrebări Fregvente
Umplutura Torturilor la Comandă
Opinia Clienților Noștri
Contact și Grafic
Colaborare Corporativă, Furnizor
Torturi la Comandă Drip, Naked
Drip Adulți
Drip Copii
Naked (Neacoperit)
Tort Biscuit
Mini Tort
Search
Filtre
-Acoperire-
Frișcă (de la 440 Lei/kg)
Icing (de la 520 Lei/kg)
Ciocolată Naturală (de la 550 Lei/kg)
Ciocolată cu Efect de Pudră (de la 580 Lei/kg)
Naked (Neacoperit) (de la 440 Lei/kg)
-Tags-
1 an
2 ani
3 ani
8 Martie
Alb
Albastru
Angry Birds
Anul Nou
Autovehicule, Masini
Avion
Baby Boss
Barcelona
Batman
Ben 10
Botez
Carte
Case, Blocuri
Ceas
Chanel
Clouni, Circ
Coroană
Cosmetica, MAC
Costum, Uniforma
Dinosaur
Doctor
Drip
Efect antigravitatie, cascada 3D
Elefant
Familie, Mama, Tata
Flori Naturale
Fluturi
Fotbal, Hockey, Basketball, Sport
Frozen, Anna, Elsa, Olaf
Fructe
Galben
Geanta
Gender Party
Hello Kitty
Hulk
Inel
Inginer, Constructor, Arhitect, Construcții
Inimă
Iron Man
Jack Daniels, Bauturi
Lego
Little Pony
LoL
M&M
Macarons
Mașa și Ursul
McQueen
Mickey Mouse
Minecraft
Minge
Minions
Minnie Mouse
Muzica, Dans
Naked, Neacoperit
Nasi, Nanasi, Cumatri
Negru
Ninja Turtles
Pantofi, Încălțăminte
Papușă, Barbie
Paw Patrol
Peppa Pig
Pictat Manual
Pirați
Pisici, Cîini, Garfield
Portocaliu
Poza Printată
Prințesele Disney
Real Madrid
Regele Leu
Roblox
Roșu
Roz Pink
Sofia
Spider Man
Sponge Bob
Stele, Cosmos
Stitch
Superman
Telefoane, Bani, Dolari, Euro
Topper
Tradiții Populare
Transformers
Unicorn
Ursuleț
Valentine's Day
Verde
Wednesday
Winnie the Pooh
-Tags-
1 an
Alb
Anul Nou
Autovehicule, Masini
Baby Boss
Botez
Ceas
Coroană
Drip
Empty (1322)
Familie, Mama, Tata
Flori Naturale
Fructe
Galben
Inimă
Jack Daniels, Bauturi
Macarons
Naked, Neacoperit
Nasi, Nanasi, Cumatri
Negru
Pisici, Cîini, Garfield
Portocaliu
Poza Printată
Roz Pink
Telefoane, Bani, Dolari, Euro
Topper
Tradiții Populare
Ursuleț
Valentine's Day
-Nivele-
1 Nivel comestibil
2 Nivele comestibile
3 Nivele comestibile
4 Nivele comestibile
Filtre
-Tags-
1 an
2 ani
3 ani
8 Martie
Alb
Albastru
Angry Birds
Anul Nou
Autovehicule, Masini
Avion
Baby Boss
Barcelona
Batman
Ben 10
Botez
Carte
Case, Blocuri
Ceas
Chanel
Clouni, Circ
Coroană
Cosmetica, MAC
Costum, Uniforma
Dinosaur
Doctor
Drip
Efect antigravitatie, cascada 3D
Elefant
Empty (1322)
Empty (611)
Empty (612)
Empty (649)
Familie, Mama, Tata
Flori Naturale
Fluturi
Fotbal, Hockey, Basketball, Sport
Frozen, Anna, Elsa, Olaf
Fructe
Galben
Geanta
Gender Party
Hello Kitty
Hulk
Inel
Inginer, Constructor, Arhitect, Construcții
Inimă
Iron Man
Jack Daniels, Bauturi
Lego
Little Pony
LoL
M&M
Macarons
Mașa și Ursul
McQueen
Mickey Mouse
Minecraft
Minge
Minions
Minnie Mouse
Muzica, Dans
Naked, Neacoperit
Nasi, Nanasi, Cumatri
Negru
Ninja Turtles
Pantofi, Încălțăminte
Papușă, Barbie
Paw Patrol
Peppa Pig
Pictat Manual
Pirați
Pisici, Cîini, Garfield
Portocaliu
Poza Printată
Prințesele Disney
Real Madrid
Regele Leu
Roblox
Roz Pink
Roșu
Sofia
Spider Man
Sponge Bob
Stele, Cosmos
Stitch
Superman
Telefoane, Bani, Dolari, Euro
Topper
Tradiții Populare
Transformers
Unicorn
Ursuleț
Valentine's Day
Verde
Wednesday
Winnie the Pooh
-Acoperire-
Ciocolată Naturală (de la 550 Lei/kg)
Ciocolată cu Efect de Pudră (de la 580 Lei/kg)
Frișcă (de la 440 Lei/kg)
Icing (de la 520 Lei/kg)
Naked (Neacoperit) (de la 440 Lei/kg)
Orar Zilnic 08-22:00
Certificat de
Calitate
Plata
la Livrare/Online
Preț de
Producător
Lista
UMPLUTURILOR
Livrare
Chișinău 95 Lei sau GRATUIT de la 1500 lei
Mașină Frigorifică
În afara orașului:
9 lei/km
Întrebări Frecvente
Tort 75197
470 lei/kg
1280 Lei
?
2 kg
Tort 74754
470 lei/kg
750 Lei
?
1.5 kg
Tort 73983
480 lei/kg
765 Lei
?
1.5 kg
Tort 72833
500 lei/kg
1000 Lei
2 kg
Tort 72832
470 lei/kg
705 Lei
1.5 kg
Tort 72829
470 lei/kg
955 Lei
?
1.5 kg
Tort 72540
500 lei/kg
750 Lei
1.5 kg
Tort 72489
475 lei/kg
1190 Lei
?
2 kg
Tort 72254
470 lei/kg
750 Lei
?
1.5 kg
Tort 70847
470 lei/kg
2469 Lei
?
5 kg
Tort 70542
455 lei/kg
1032 Lei
?
2 kg
Tort 69533
470 lei/kg
1120 Lei
?
2 kg
Tort 69460
440 lei/kg
705 Lei
?
1.5 kg
Tort 69459
440 lei/kg
660 Lei
1.5 kg
Tort 69436
480 lei/kg
720 Lei
1.5 kg
Tort 69394
440 lei/kg
660 Lei
1.5 kg
Tort 66769
470 lei/kg
1230 Lei
?
2 kg
Tort 66304
480 lei/kg
720 Lei
1.5 kg
Tort 66067
470 lei/kg
705 Lei
1.5 kg
Tort 65601
475 lei/kg
712.5 Lei
1.5 kg
Tort 65477
540 lei/kg
1795 Lei
?
2.5 kg
Tort 65193
460 lei/kg
7170 Lei
?
15 kg
Tort 65190
460 lei/kg
7230 Lei
?
15 kg
Tort 65189
460 lei/kg
2080 Lei
?
3.5 kg
Tort 65188
460 lei/kg
7530 Lei
?
15 kg
Tort 65185
460 lei/kg
9890 Lei
?
20 kg
Tort 65182
480 lei/kg
1690 Lei
?
3 kg
Tort 65181
460 lei/kg
3610 Lei
?
7 kg
Pagini
« primul
‹ anterior
1
2
3
4
5
următor ›
ultima »
Verifică Lista UMPLUTURILOR
Dacă doriți design care nu l-ați găsit în catalogul nostru:
Coșul tău este gol
Verificați meniul nostru
Opinia clientilor nostri
2026-09-28
5
Mariana P.
Faceți cele mai delicioase și originale torturi. Nu cred că vă poate face cineva concurență. Sunteți...
2026-08-31
5
Ionela M.
Мне очень понравилось сотрудничество! Торт был сложный в исполнении дизайна, повторили 1в1 и торт был...
2026-08-31
5
Alina B.
Va multumes mult pentru comanda , tortul foarte delicios , moale , ma bucur ca am dar peste o companie...
2026-08-25
5
Valeria V.
Торт превосходного качества и очень вкусный. Процесс оформления заказа оставил самые приятные...
2026-08-22
5
Tatiana M.
Colaci frumosi si gustosi, numai buni pentrh orice eveniment. Mulțumim.
2026-08-18
5
Ana C.
Благодарю за высокий уровень сервиса. Заказ был выполнен отлично: торт отличного качества и очень вкусный...
2026-08-18
5
Oliga
Заказываю уже не первый раз. Сервисом и тортом всегда довольны, спасибо большое.